EMSA A.Ş. Hakkında

2014 yılından beri Savunma ve Havacılık Endüstrisinde yenilikçi ürünler ile öne çıkan EMSA Grup Mühendislik Uçak Helikopteri Bakım ve Yer Destek Cihazları bilgisini kullanarak ve tamamen ulusal sermaye ve yerli üretim teknikleri kullanarak deneyim.

Havacılıktaki yasalar ve kurallar kapsamlı testlere ve gerçek dünya deneyimine dayanmaktadır. Bakım ve Zemin Güvenliği aynı zamanda Uçuş Güvenliği kadar hayatidir. Araçlarda kullanılan araç ve gereçlerin ve yer destek cihazlarının kullanılması hayati önem taşımaktadır. Uçağın bakımı iyi kalitede, güvenli ve kullanımı kolay olmalıdır.

Bu ürünlerin tasarım ve imalatında güvenlik ve kalite standartları göz önünde bulundurularak ön planda tutulur. Kullanım kolaylığı ve ağırlıkları. Askerlik, Güvenlik ve Sivil alanlarda çalışan personelimizin tecrübe ve bilgileri uzun yıllardır havacılık sektörleri ve donanımlı mühendis kadrosu ile çözüm odaklı, nitelikli ve güvenilir hizmetler sunmaktadır.

Müşterilerimizin ve kullanıcıların ihtiyaç ve beklentileri İmal ettiğimiz Bakım, Onarım ve Yer Destek Ekipmanlarının kullanılmasından gurur duyuyoruz. Havacılık Endüstrisinin önde gelen kurumları tarafından güven ve takdir ile. Bunlar ürünlerden bazıları havacılık endüstrisindeki bakım teknisyenleri tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir: hem sabit hem de teleskopik çekme Yerdeki Uçak / Helikopterlerin kontrolü için gerekli çubuklar, helikopterin taşınması ve depolanması için gerekli kaplar motorlar, bıçak kelepçeleri seti, helikopterlerin bıçaklarını söküp takmak için kullanılır, yıkama için kullanılan basınçlı motor yıkama tüpleri uçakların ve helikopterlerin motorlarının sıcak ve soğuk bölümleri, büyük uçak bakımlarında kullanılan motor bakım stantları yerdeki motorlar, motor kaldırma askısı, uçak motorlarının bakım standlarına sökülüp indirilmesi için kullanılır, asılı büyük hacimli ve ağır hava taşıt araçlarının güvenli bir şekilde kaldırılması ve taşınması için kullanılan askılar ve taşıma kolonları.

EMSA Grup Mühendislik, gelişen teknoloji ile hizmet verdiği her alanda güvenilir ve dayanıklı bir marka olmayı hedeflemektedir. insana ve topluma saygılı olmak, yasal, ekonomik ve ahlaki ilkelere uymak, sağlığa, güvenliğe ve çevre, yurtiçi ve yurtdışında müşterilerine katma değeri yüksek ürünler üretmek. Havacılık Kanunu ve Kurallarından ödün vermeyen bakım, onarım ve yer destek teçhizatı imalatı, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Türkiye’nin teknolojik alanlara dışa bağımlılığını azaltmak ve Savunma ve Havacılık sektöründe yenilikçi ve nitelikli çalışmalar yapmak.

BU SAYFAYI İNŞA ETME VE GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI SÜRMEKTEDİR.